Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

rentboylar

türbanlı orospu

Rentboy İtalyanca olan bir kelimedir.Kiralık erkek anlamına gelmektedir sözcük olarak.Kadınlar belli ücret karşılığında erkeklerle seks yapar ve masöre masaj ücreti olarak para öder.En iyi jigolo ise bayanı çok mutlu eden erkektir.

bir çok dilde bu isimle anılmaktadır aslında hatta bunun filmi bile çıkmıştır.Hollanda yapımı olan bir filmdir.orada bir erkek arkadaşının vasıtası ile mesleğe başlar aslında yapmak zorunda kalır daha sonra ise onu kötülükler bulur ve çok kötü dayak yer bir daha yapmayacağım diye kendine söz verir ama tadını aldığı için devam eder yaptıkça yapası gelir ve sonunda vurularak öldürülür.

tabi bunlar filmden ibaret ama gerçek hayatta da bu tarz şeyler karşımıza çıkabilir o yüzden dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum sakın ola tanımadığınız kişilerle direk evine gitmeyin önce sohbet edin tanıyın sonra görüşün bu jigolom olurmusun yazıda size gelsin.

Author: jigolo

4 thoughts on “rentboylar

  1. sızınle gorusmeyı bende ısterım hanım efendı tıtız ve elit biriyimdir yasım 24 ve sızıde cok ıyı tatmın edıcegımden emınım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top