Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

mehtap amasya

Küçük yaşta zorla evlendirildikten sonra hayatımın en zor 30 yılını yaşadım. Ney seki o vefat etti ve kurtuldum. Görücü usulü ile evlendikten sonra evliliğim bana zehir oldu. Bir gün olsun beni doyuramadı. Bunun açlığı ve bu kadar yıl sonra bana yetebilecek olduğunu düşündüğüm kişi ile birlikte olmak istiyorum. Eğer Amasya’da yaşayan jigololar varsa onları arıyorum. Adım Mehtap. Benimle zaman geçirmek istiyorsanız bana ulaşın.

Author: jigolo

23 thoughts on “mehtap amasya

    1. selam sohbet etmek görüşmek isterseniz arayabilirsiniz seyyahat engelim yok 1.85 boyunda açık teni 24 yaşındayım ulaştığınıza pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz

  1. merhaba Serap hanım bursada yaşıyorum 21 yaşındayım her tür fantaziye açığım şehir dışı seyehat çok yaparım şehiri sıkıntı etmeyin bana

  2. Merhaba! Ben Muratim! 28 yaşındayım ve temizliğe önem veren bi beker olarak her türlü sohbete acigim. Boy 178, kilo 80 dolgun bi erkeğim. Ayrıca masaj danda iyi anlarim. Saygilar efendim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top