Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

konya jigolo sitesi

Jigolo ücretleri isteyen hizmetin kapsamına göre değişmektedir. Çoklukla dönemsel jigolo hizmetleri fiyatlandırılması üç temel kategoride toplanır. Tam gün 24 saat hizmet, gecelik 8 saat hizmet ve saatlik 1 veya 2 saatlik hizmet olarak etiketlendirilir. Türkiye’de Türk jigoloların bulundukları illere göre ücretleri değişkenlik gösterse de gerçek fiyatlar pazarlığa tabidir.

Tenelde jigolo hizmetilerinin, istenilen şartlara göre ücretleri değişir. Mesela ulaşım ve konaklama bedelleri müşteriye ait olsada müşterinin fantazileri doğrultusunda Jigololarımızın harcamak zorunda kalacakları performansa dayalı fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Yanlızca özel bir günde striptiz için 1 saatlik jigolo ücreti ile, kavalye konumunda isteyen jigolo ücreti veya cinsel tatmin doğrultusunda isteyen jigolo ücreti aynı olmayabilir.

Takriben olarak önerilen fiyatlar aşagıdaki gibidir.

Günlük (24 saat) 600 $
Gecelik (8 saat) 400 $
Saatlik (1 saat) 100-150 $

Bu fiyatlar İstanbul Hizmetleri için Geçerlidir. Diğer şehirlerdeki Hizmetler ve Pazarlık için Lütfen bizimle iletişime geçin.

Fantazilerinizi gerçekleştirmek için Profesyonel Jigolo Hizmetleri sunan Jigolo Hizmet ile iletişime geçebilirsiniz

bir önceki yazımız olan kocaeli jigolo sitesi okuyunuz..

Author: jigolo

9 thoughts on “konya jigolo sitesi

  1. Ben 48 yaşında çakır gözlü 178 boyundayım. Ücret konusunda sıkıntım yok Afyonkarahisar ve konya çevreleri tercihimdir.

  2. Merhaba bayanlar ben Konya Jgl Kaan.Her türlü ilişkiye açığım yeterki sizin gibi bayanları memnun edeyim .Görüşmelerimi Bosnadaki kendi evimde yapmaktayim . Atletik yapılıyım. Ciddi düşünenler arasın mesaj atsın. Dönüş yapacağım.

  3. slm bayanlar trabzon ve çevresindekiler tercihim…Trabzonda yaşıyorum…..sempatik birisiyim ..31 yaşındayım……

  4. SLM BEN KONYADAN KAMBER KAMBERSİZ SEX OLMAZ YAŞIM 19 KİLOM 65 BOYUM 1,80 ESMERİM SİYAH SAÇLI KAHVERENGLİ GÖZLÜ BİRİSİYİM (( yaşamak istediginiz duygular zevler fantaziler ile yaşatma garantisi veriyorum yaşadıklarımız sır gibi saklı kalacaktır ve ayrıca hijyen temiz ve güvenli )) KİM 19 YAŞINDA BİRİYLE OLMAK İSTEMEZKİ TABİKİDE EVET OLMAK İSTER GURUPLARA VE FAANTAZİİLERE ACIGIM HER AN HER SAAT VE HER DAKİKA ARAYA BİLİRSİNİZ VE BU DOYUMSUZ ZEVKİ BERABER YAAŞAYALIM HEMEN ARA

  5. KONYA MERKEZDE JİGOLOYUM 20 yaşında 1,78 boyunda 63 kiloyum kahverengi gözlü koyu sarı saçlıyım atletik bir vücudum var zaman sorunum yok her zaman müsaitim

  6. Konya Merkezde Jigoloyum 20 yaşında 1,78 boyunda 63 kiloyum atletik bir vücudum var kahverengi gözlü koyu sarı açlıyım spor takılırım Öğrenciyim ve zaman sorunum yok istenirse hijyene ve gizliliğe önem veririmne zaman sorunum yoktur gecede kalıp sabaha kadar sizi mutlu edebilirim bayanlar ne istediğini bilen mutluluktan havaya uçmak isteyen bayanlar arasın

  7. Merhaba mersinden ali yaş 24 enerjik fit yakışıklı bakımlıyım hislerini paylaşmak isteyen genç pasifler ve hertürlü fantazi arayan yaş farketmez bayanlar saygı sevgi güvenle iletişime gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top