Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

jigolo ne demek

çıplak erkek jigolo

Merak konusu olan bir soru.Bizde açıklık getirelim dedik.Bu jigolo ne demektir.meslek haline dönüşmüş cinsel ilişki arayan bayanlarla birlikte olup para kazanma işidir.

amaç aslında para kazanmak değildi sadece yeni kişilerle tanışmak ve onların isteklerini yaşatmaktır diyebilirim.sonuçta ülkemiz bu işler için daha yeteri kadar gelişme göstermedi.

ilk olarak İtalya da ortaya çıkan bir sistemdir,hatta araştırın bunun filmi bile var.daha sonra diğer Avrupa ülkelerine yayılmıştır Almanya İngiltere gibi ülkelerde hızla gelişmiştir.

bizde daha tam oturmamış ileride daha iyi olacağını düşünmekteyiz bu yazımız jigolo nedir da aynı ifadeleri içermektedir.

Author: jigolo

1 thought on “jigolo ne demek

  1. merhaba ben Ayaz ist Avrupa yakasında hikamet etmekteyim ,gizlilik ve hijyen önceliğimdir .185 boyunda karizmatik ve yakışıklı biriyim . Dul ve bekar bayanlara hizmet etmekteyim . memnuniyet garantidir para 2ci palanda sanatımı görün pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top