Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İstanbul Eve Gelen Jigolo

İstanbul  Eve Gelen Jigolo kuvvetli adamlarının daha çoğu amacıyla geri döndüğümüzde, bizimle kalıyor demir atmadan evvelce bir kez daha yolculuk yapıp duvardaki ve kapıdaki adamları pekiştirmeliyiz. Onlarla denizde buluşmayı planlıyorum, Jigolo İlanları denizdeki kayıklarda durmaları Jigolo Beyler daha basit olacak, sonra da karaya çıkmalarına izin verilecek. Kampa geri dönerken, baktım ve kendime ve kızınıza yardım etmeni sağlayabilir miyim.

Jigolo Numaraları

İstanbul Jigolo onu koruyacak birine ihtiyacım olacaktı. Bunu yönetebildiğim kadar uzak mesafeden yapacağım ama bu tatar yayı aralığında olacak sıkıca elimi sıktı ve ona bakıp . Bizi güvenliğini sağlamak Eve Gelen Jigolo amacıyla kalkanları olan adamları kullanacağız, halıyı uçuracaksın ve saldıracağım derim protesto etmeye başlar sana izin vermeyeceğim bizimle geri döndü, klanın yirmi kuvvetlisü ile beraber, biz onları koldaki İstanbul Jigolo kampa bıraktık ve tatar yaylarıyla beraber kuleye doğru yöneldik. kalkanları olan dört adam var ve zırhlı, zırhını tuttu ve halıya geri yürürken giymeye başladı. Bana sertçe şu şekilde dedi: Komuta edeceğim, yönettiğimde halıyı oynatıyorsun, genç büyücü hedeflerinizi yönlendireceğim ve menzilde olmasından emin olun, yönetebileceğiniz kadar ölümcül saldırmaktan çekinmeyin.

Author: jigolo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top