Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

bursa jigolo

seksi kadın

Güzel şehrimiz Bursa’da jigolo olmak ya da jigolo aramak için açılmış olan sitemizde partnerlerle görüşme yapabilir ya da güzel bir ilan vererek sizde bu işle uğraşabilirsiniz.Elbette Bursa ilinde jigolo arayan bayanlar çok fazladır.

En elit iş potansiyeli için kaliteli bir siteye uğradınız.Sistemimiz bayanlar ile erkekleri tanıştırarak aralarında anlaşma ile seks ve ya masör anlaşması yapabilirler.

Hayallerinizi süsleyen kaliteli cinsel ilişki için sizde rentboy kiralamalısınız.Dışarıdan bu işi yapmaya çalışan vasıfsız kişilere itibar etmeyiniz.Çünkü onlar yeterli deneyim ve ilişki potansiyeline sahip değillerdir.

Bu arada Bursa neyi ile meşhurdu bakın unuttum mesela kestaneydi sanırım işte oradan gelen arkadaşlar kestane getirmeyi unutmasınlar öperim valla söyleyeyim baştan.

Bursa gibi onun kadar yeşillikli ve serin refah bir şehrimiz daha var adını bilirsiniz izmir jigolo sitesi işte bu sitede aynı onun gibidir.

Author: jigolo

11 thoughts on “bursa jigolo

  1. selam bayanlar her yastan bayanla görüşmekteyim .temiz ve hijyene dikkat eder işimi profesyonelce yaparım …

    1. Merhaba bursa Osmangazi den Yaman ara görüşelim istersen yaş 33 boy 1.85 kilo 80 esmer biriyim

    2. Merhaba bursa Osmangazi den Yaman ara görüşelim istersen yaş 33 boy 1.85 kilo 80 esmer biriyim

  2. Bursa ‘ dan olgun , genç genç bir bayan ariyorum onu tatmin edebilmek icin herseyi yapmaya hazırım. Bu arada (Yaşım 19) yaş fark etmiyor 45 yasa kadar sorun yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top